CANLI YAYIN
Gündem


 
Zeynep Yurtkuran
Yıllar peşi sıra birbirini kovaladı. Ne ben anladım zamanın nasıl geçtiğini ne de zaman fark etti bu kadar hızlı hareket ettiğini… Geriye doğru dönüp bakınca dopdolu yıllar çıkıyor karşıma, kesinlikle radyo bana inanılmaz deneyimler ve dostluklar kazandırdı, ben de ona kalıcı dinleyiciler kazandırabildiysem ne mutlu diyorum.
Radyo iletişim demek onun da temeli insanlarla birliktelik zaten. Radyoculuğun en güzel yanlarından biri de program yapamazsanız da dinleyicinizle bir şekilde buluşabilmeniz. İlk iki sene aktif program hazırladıktan sonra burnumdaki rahatsızlık nedeniyle daha çok yayın akışının  ve program metinlerinin düzenlenmesiyle ilgili işlerle ilgileniyorum.  Ayrıca Radyo Hacettepe ekibine katılmak isteyen ve stajyer olarak kabul edilen arkadaşlarla çeşitli çalışmalar yapıyoruz ve şu an gerçekten tamamen ruhuyla çalışan bir ekibiz biz. Radyoculuk böyle birşey zaten; gönülden benimsemezseniz yapamazsınız.
Benim için en büyük haz veren nokta ise, ilk defa uğradığım bir mekanda ya da ilk defa arabasına bindiğim bir arkadaşın ( buna Beytepe yollarında otostopta dahil) hoparlörlerinden kulağıma çalınan o tanıdık güzel şarkılar ve ardından bu müzik nerden geliyor deyip dönüp baktığımda değişmeyen frekans…87.7 Radyo Hacettepe…

Sevgilerle,
Zeynep Yurtkuran1986