Sıcak Konser Rehberi

Yaza olan özlemimiz giderek artmışken sizin için kaçırılmaması gereken konserleri listeledik! (bilet fiyatları hakkında konuşmak istemiyoruz)

Imany

2011 yılında piyasaya çıkan ilk albümü ”The Shape Of a Broken Heart” ile Altın Plak Ödülü sahibi olan dünyaca ünlü Fransız pop-soul şarkıcı Imany İstanbul’a geliyor. Sanatçının cover şarkılardan oluşan yeni albümü ise çok yakında yayınlanacak.

5 Haziran/Zorlu PSM

Epica

Hollanda kökenli senfonik-progresif metal grubu en son 6 yıl önce İstanbul’da kolay kolay unutulmayacak bir konser vermişti. Bu kez yeni albümü “Omega”nın lansmanı için tekrar İstanbul’da.

9 Haziran/KüçükÇiftlik Park

Tom Odell

“Another Love” çalarken ağlaya ağlaya eşlik etmek isterseniz İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell, 1 Temmuz’da geliyor.

1 Temmuz/Küçükçiftlik Park

Maneskin

2021 Eurovision Şarkı Yarışması’nda birincilik elde eden İtalyan rock müzik grubu Måneskin, bize bazen gına getirmiş de olsa Charm Music iş birliğinde dünya turnesi kapsamında İstanbul’a geliyor.

23 Temmuz/Küçükçiftlik Park

Arctic Monkeys

Arctic Monkeys, PSM Loves Summer kapsamında 9-10 Ağustos’ta Turkcell Sahnesi’nde yer alacak! Her ne kadar ben fiyatına dahi bakamadan biletleri tükense de gideceklere sevgiler..

 9 – 10 Ağustos/Zorlu PSM

 

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Ankara’da Japon Filmleri Festivali!
Önceki yazı
İspanya Yıllar Sonra Yeni Süper Starını Buldu Mu?

Başlıklardan...