Underdogs: KSI

Olajide “JJ” Olatunji ya da KSI, YouTube’da ün kazanıp daha sonra başka sektörlerde de şansını denemiş olan ünlülerden biri. FIFA videolarıyla ünlenen KSI, sonrasında müzik ve film sektörlerine girerek ilk ürünlerini çıkardı. “Laid in America” filmi ve “Lamborghini” teklisiyle başlayan bu serüven yüksek uçuşa doğru hızını artırarak devam ediyor. Şu sıralar kendini daha çok müzik yönünde parlatmakta olan KSI, yavaş yavaş büyük festivallerde de boy göstermeye ve büyük rap yıldızlarıyla birlikte kaliteli işler çıkarmaya başladı.

Pes ses tonunu kullanarak agresif bir tarzda rap yapmasına rağmen kulağa hoş gelen ezgilerle birlikte eserleri keyifli dinlenir hale geliyor. 26 yaşında olan KSI, kariyerinin daha çok başında ve önünün açık olduğu kesin. Daha şimdiden Lil Baby, Trippie Redd, Rick Ross gibi sanatçılarla şarkılar üreten KSI bu yıl için yeni bir albüm üzerinde çalışıtığını ve Offset gibi sürprizleri olduğunu belirtiyor.

Rap’e biraz ilginiz varsa KSI’ın tabiri caizse “OTW” (izlenmesi gerekenler) listenizde olması düşüncesindeyim. Birkaç yıl içinde patlama yaratacağına eminim.

Şarkı önerisi: Slow Motion (ft. Randolph)

Kategori: Underdogs
Etiketler: , , ,
Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
En Düşük Reytingli Oscar
Önceki yazı
Twitter’ı Nasıl Maksimum Verimle Kullanırım?

Başlıklardan...