Gündüz Oyuncu Akşam Müzisyen

Ekstra yetenekli insanlara hayran kalmamak için bir neden yok fakat hem çok iyi bir oyuncu olup hem de çok iyi bir müzisyen olan insanlar daha bi’ güzel oluyor. Baştan söylemek gerek artık müziği ile anılan kişileri pek dahil etmek istemedim (Hugh Jackman, Anne Hathaway ve Jamie Foxx çok üzgünüm.) Keyifli dinlemeler.

Idris Elba

Hemen EDM türünü aradan çıkarayım dedim, malum benim EDM sevdam meşhurdur. Yakışıklı abimiz karizma olduğu kadar iyi de bir DJ. Özellikle kulüplerde çıkmayı sevse de canlı performansları da çok kaliteli. Londra ve Amsterdam’daki gösterilerini dinlemenizi öneririm.

Ryan Gosling, Emma Stone

Zaten Ryan Gosling’i bilen bilir sesinin ne kadar iyi olduğunu fakat Emma Stone’unun sesinin bu kadar iyi olduğunu La La Land gelene kadar pek bilemiyorduk. İyi ki de izlemişiz bu filmi. (Filmde oynayanların En İyi Film ödülü travması devam ediyormuş duyduğumuz kadarıyla, ulan Steve Harvey ne yaptın sen be.)

Antonio Banderas

Bir efsane. Hatta bir Zorro Efsanesi (kötü şaka). Latin kökenli insanlar her zaman müzikte daha üstün olduğunu göstermiştir fakat Antonio Abi sen bize ne yaptın.

Seth MacFarlane

Her ne kadar Family Guy’un seslendirmeni, yapımcısı, yazarı kısacası her şeyi olsa da hatta bunların yanına Ted, American Dad ve The Cleveland Show gibi yapımlarda imzası da olsa bu kadar yetenek ona az gelmiş ve Allah biraz da ses vermiş kendisine. Bazı kişiler hayata 9-0 önde başlıyor.

Robert Downey Jr.

Allah vergisi demişken sensiz olmazdı RDJ. Her şey var adamda; ses, karizma, yakışıklılık, oyunculuk, milyon dolarlar, Marvel hayranları. Daha sayayım mı, bolca vaktim var?

Robert Pattinson

Bir Robert’tan diğer Robert’a geçelim. Kariyerinin başlangıcında vasat oyunculuk yeteneği ile unutulup gideceği düşünülüyordu. Fakat ne olduysa Twilight’tan sonra oldu. Sevimli Vampir Edward tövbe etti ve kendisine kalite üstüne kalite ekledi. (Başka şekilde Batman olamazdı bence)

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Yeniden Cuma!
Önceki yazı
Otostopçunun Galaksi Playlisti!

Başlıklardan...