Miley Cyrus ile Veganlık, UFO ve Metallica

Miley Cyrus şu sıralar garip, şaşırtan ama aynı zamanda sevindiren ve heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Açıkçası nasıl hissedeceğimize biz de şaşırdık. Son zamanlarda Miley cephesinde ne olup bitiyor bir göz atalım. 

2014 yılında başladığı vegan beslenmeye geçtiğimiz ayda devam edemeyeceğini duyurmuştu. Veganlığı benimsediğine dair dövmeler de yaptırmış olan Miley, 7 yıl sonra beyninin düzgün çalışmadığını hissetmiş ve balık yemesi gerektiğine karar vermişti. Uzun zamandan sonra aldığı ilk balık ısırığıyla da ağladığını paylaşmıştı. Bir diğer gelişme ise geçtiğimiz günlerdeki röportajından. ‘Uzaylılar tarafından kovalandım, artık gökyüzüne eskisi gibi bakamam’ açıklamasıyla gündeme oturdu. Kafasının pek yerinde olmadığını söylemiş olsa da yaptığı diğer inandırıcı açıklamalarla birlikte neredeyse uzaylı dostlarımızın dünyaya indiğine inanıyorduk. 

Miley Cyrus ayrıca şu sıralar cover işleriyle konuşuluyor. Geçtiğimiz aylar boyunca The Beatles, Pearl Jam, The Cranberries gibi isimlerin şarkılarını yorumladı. Miley Cyrus’un yeni albümü ‘Plastic Hearts’ 27 Kasım’da çıkacak ve bu yeni albüm, yeni paylaşılan The Cranberries’in Zombie cover’ını da içeriyor. Cover’ları beğenmeyenler olsa da bana sesinin etkileyiciliğinden olsa gerek her şekilde beğenilesi geliyor.  Miley Cyrus aynı zamanda Metallica’nın şarkılarından oluşan ilave bir albüm ile bu cover işini taçlandıracağını duyurdu. Bu Miley’nin ilk Metallica deneyimi olmayacak, geçtiğimiz yıl zaten “Nothing Else’s Matters” şarkısına bir yorum getirmişti. Bu yorumu dinleyerek yeni albüm için meraklanıp meraklanmamaya karar vermek belki de en doğrusu.

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Underdogs: 347aidan
Önceki yazı
Nerede O Eski Halloween’ler!

Başlıklardan...