Underdogs: 347aidan

Uzun süreli yok oluşumun nedeni sizler için yepyeni sanatçılar bulabilmek adınaydı ve tabi birazcık kafamı da dinlendirmem gerekiyordu. Şimdi sizleri taa Kanadalardan bulduğum 17’lik kardeşimizle tanıştırmak istiyorum.

Genç yaşına rağmen çok olgun düşüncelere sahip olması zaten baştan pozitif bir izlenim uyandırıp keyifli dakikalar geçirmek için sizleri önden hazırlıyor. Malum yaşıtları olan Billie Eilish, girl in red, Clairo ve Joji gibi sanatçılar zirvedeyken benzer sanatçıların onların izinden gitmeye çalışması normal fakat 347aidan pek de bu trendi takip ediyor değil. Çocuksu ve çatlak sesiyle (muhtemelen ergenlikten) hafif trap hafif de alternatif hip-hop beat’lerin uyumu depresif ve yağmurlara uygun parçalar çıkmasını sağlıyor. Gerçi bugünlerde yağmurun çok yağası da yok gibi. O zaman Kasım ayındayken yağmur dualarınızı bizden eksik etmeyin sevgili okur. Eğer kendisi yağmura çok uygun değil diye düşünürseniz de gece yatarken veya kafanızı boşaltmak isterseniz de hava durumundan bağımsız kendisini dinleyebilirsiniz.

Sizlere bu sefer dinleme ödevi olarak Dancing in My Room ve Demons and Monsters’ı veriyorum. Ödevinizi geciktirmeden yapın bakalım. Ezilen, hor görülen ve çok da önemsenmeyen müzisyenleri sizlerle buluşturan Underdogs’un bir sonraki seferinde görüşmek üzere!

 

 

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Caz Kraliçesi’nin Filmi Geliyor
Önceki yazı
Miley Cyrus ile Veganlık, UFO ve Metallica

Başlıklardan...