Buna İhtiyacımız Var

Çocukluğumdan beri oldukça imrendiğim bir şey vardı: Arabalı sinema. Hollywood filmlerinden görmüş olmalıyım ki beni oldukça etkilemişti. İnanılmaz havalı ve farklı gelmişti. Hep arabamla böyle bir şeye katılmak istemiştim ama bu hayalimin gerçekleşmesi için pandemi olması gerektiğini bilmiyordum.
Ankara’da bildiğim kadarıyla böyle bir oluşum yoktu. Eğer varsa da ana akım olamayacak kadar gizliydi sanırım. Bu konuda da her zaman olduğu gibi İstanbul, Ankara’dan yine bir adım ötede.
Kerki Solfej organizasyon şirketi “TikTak Park Et Seyret” adıyla sinema, tiyatro ve konserleri (arabaları olan) sanatseverlerle buluşturacak. Bugün başlayacak olan etkinlikler 15 ağustosa kadar devam edecek. Sinema günlerinde G.O.R.A, Parazit, Hızlı ve Öfkeli  gibi filmler yer alırken konser günlerinde Büyük Ev Ablukada, Sertap Erener, Duman, Mabel Matiz gibi sanatçılar sahne alacak. Özellikle konserlerin nasıl olacağını dört gözle beklemekteyim. Dilerim ki Ankara’da da benzer arabalı sinema veya arabalı konser en yakın gelecekte gerçekleşir. Çünkü hepimizin buna ihtiyacı var gibi hissediyorum.

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
BLACKPINK Alana Giriş Yaptı
Önceki yazı
Ankara’da Bu Hafta Ne Yapılmaz #10

Başlıklardan...