Sertab Erener’den Yeni Albüm

En son 2016’da yayınladığı albümü ‘Kırık Kalpler Albümü’nün üzerinden 4 sene geçmişken, Sertab Erener’den yeni bir albüm haberi benim için bu dönemin en güzel hediyesi oldu. Bu, sanatçının 13. stüdyo albümü olacak.

12 Haziran’da yayınlanacak yeni albümü “Ben Yaşarım” öncesi yeni tekli bir kaç gün önce geldi. Teklinin kapağındaki muhteşem çizim ise usta illüstratörlerden Sadi Güran’a ait.

Bu Dünya’nın sözleri Sertab Erener’e, müziği ise Emre Kula’ya ait. Özellikle yeni şarkının çıkışı için bu zor dönemlerin geçmesini beklemeden yayınlanacak olması bence çok kıymetli. Son 3 senedir sürekli kapalı gişe olan ‘Sertab’ın Müzikali’ne şu sıralar yaşadığımız salgından ötürü ara verilmiş olsa da, bu albüm ilaç gibi gelecek. Yeni albümde ayrıca Can Bonomo, Doğan Duru ve Sezen Aksu imzalı şarkılar da yer alıyormuş.

Sertab Erener’in “Birbirimizi tanımasak da aynı yolun yolcuları, aynı evin konuklarıyız. Yarın güneş yeniden doğsun, yıldızların altında dünya hep dönsün diye hepimiz sen, ben ve o demeden yaşamalı. Çünkü bu dünya kimseye kalmayacak!” şeklinde düşüncelerini ifade ettiği şarkının klibinde yer almak isteyenler 21 Mayıs’a kadar merhaba@sertab.com’a video kayıtlarını gönderebiliyor.

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Ludovico Einaudi’den “12 Songs From Home”
Önceki yazı
S A D B O Y S

Başlıklardan...