Ankara’da Bu Hafta Ne Yapılmaz #9

1) Hayatındaki tek başarı Twitter’a üye olabilmek iken sanatıyla dünyada tanınmış kişilere desteksiz atıp tutulmaz. Eğer The New York Times, The Guardian, BBC ve daha bir sürü medya oluşumda senden bahsedildiyse; bunu da PR çalışması ve cebindeki parayla yapabildiysen hepimiz bunu nasıl başardığını dinlemeye hazırız.

2) Şemsiyesiz veya yağmurluksuz evden çıkılmaz. Yaz mevsimi sadece takvimlere geldi anlaşılan. İyi ki de böyle oldu bana kalırsa.

3) Fazla normalleşilmez. Suratımıza bas bas bağırılmadan da bir şeyleri anlayabilme kapasitemiz olduğuna inanıyorum. Rakamlar ortada ve tehlike belli. Lütfen biraz daha dişini sık ve önerilere uymaya devam et.

4) Daha birkaç hafta önce sosyal medyada insanların yaptıklarını eleştirip bugün de kendin aynısı yapılmaz. “Hypocrite” kelimesi bugünün kelimesi olsun.

5) Sokak hayvanları unutulmaz. Biraz mama, biraz su ve bir başını sevmekle bile mutlu olabilen varlıklar onlar. Her şeyden çok sevgiyi hak ediyorlar. Aramızdan ayrılsalar bile asla unutulmayacak kadar da değerliler.

 

Kategori: Ankara
Etiketler:
Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Ne İzlesem Diyorsan Buraya Bak!
Önceki yazı
Don Draper’s Playlist

Başlıklardan...