Lütfen Peşimizi Bırak

Onları ekranlarda izledik, onları tişörtlerin üstünde gördük, onlarla olmamaları gereken her yerde karşılaştık. Tüm sosyal medyada dalga dalga suratımıza vuruldu. Neyden bahsettiğimi hala anlayamadıysanız ipucu olarak bazı sorunları olan insanları anlatan ve ortalamanın altı komik olan bir diziden  bahsediyorum. Evet bildiniz, Friends’den bahsediyorum.

Hayatımızın her alanında asla peşimizi bırakmayan bu dizi şimdi de yemek kitabı formatında mutfaklarımıza girmek için geliyor. Daha önce resmi olmayan tarifler internette yer almıştı ancak bu sefer her şey resmi ve doğrulanmış olacak. Hayranlarının sevdiği ve “olsa da yesek” dediği tüm o yemeklerin tarifleri bu kitapta yer alacak. Yetmişten fazla tarif olacağı söylenen bu kitapta Chandler’ın “Milk You Can Chew” undan Ross’un “The Moist Maker” ına kadar bir sürü tarif yer alacak. Dizinin hayranlarının en çok merak ettiği tarifse Monica’nın Şükran Günü Şöleni tarifleri olarak açıklandı.

20 eylülde satışa sunulacak kitabın ön siparişini Amazon üzerinden  verebilirsiniz. Bu yemek kitabıyla hayatımızda Friends dizinin bulaşmadığı hiçbir yer kalmamış olacak . Friends dizisi lütfen artık peşimizi bırak.

 

 

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Underdogs: Becky Hill
Önceki yazı
Kim bu David Bowie?

Başlıklardan...