Underdogs: Slushii

Underdogs’un Kanada turu kaldığı yerden devam ediyor. Yeni nesil bir rapçiden sonra şimdi sıra yepyeni bir DJde.

Çoğumuzun bildiği üzere dubstep, trapstep ve benzeri sert EDM türleri yavaş yavaş popülerliğini yitirmeye başlamıştı. Ancak yeni nesil sanatçılar tekrardan bu türlerin yükselişe geçmesini sağlıyor. Slushii de bunlardan bir tanesi. Daha 23 yaşında olmasına rağmen sanki bir Tiesto veya David Guetta’nın canlı performans olgunluğuna sahip şarkıları ve mix’leri şimdiden milyonlara ulaşıyor. Bunun nedeni de müzikal olarak çok yetenekli olması ve çeşitli enstürmanları ustalıkla kullanabilmesi olsa gerek. Repertuarında; gitar, piyano, bateri ve mandolin bulunduran Slushii ayrıca iyi de bir sese sahip (çoğu şarkısında kendi vokallerini duyabilirsiniz). Monstercat işbirliğiyle ileri müzik kariyerini başlatan bu genç yeteneğin durmaya hiç niyeti yok gibi gözüküyor. Her çıkardığı parçadan bir öncekinin üstüne çıkabilmesi, durmadan kendini geliştirip dinleyenlerini şaşırtması ve bu parçalardaki featlerin uyumu EDM severlere gerçek bir keyif yaşatıyor. Sober, All I Need ve Put Yo Hands Up (feat. Marshmello) bu parçalardan bazıları ve bu parçaları dinlemenizi şiddetle önermekteyim. Umarız kariyeri daha da yükselir böylece bize keyifli ve bol coşkulu şarkılar dinletmeye devam eder.

Not: Son şarkı Put Yo Hands Up sert bir parçadır, ona göre dinleyin. Sonra vay efendim niye kulaklarım acıdı, ben bunu beklemiyordum, niye uyarılmadım demeyin.

Not 2: Eğer Ultra veya Tomorrowland tarzı DJ mix konserlerini seviyorsanız, Slushii’nin canlı performanslarına kesin göz atmalısınız.

 

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Phoebe’ler Aşkına!
Önceki yazı
Yeni Yıl Geliyor! (Geç Bile Kaldı)

Başlıklardan...