Twitter’ı Nasıl Maksimum Verimle Kullanırım?

“Ay şekerim çok uzun floodları okuyamıyorum, başı sonu karışıyor!”
“Vay efendim şu video çok komik ama babanemin Twitter’ı yok nasıl izleteceğim?”
“Instagram gönderimi Twitter’da da paylaşmak istiyorum. Görmeyen kalmasın, bir kişiyi bile ıskalamayayım istiyorum. Herkes beni görecek anlıyor musun, herkes!“
gibi modern zaman dertlerine derman olmaya geldim! Birbirinden kullanışlı botlar ile twitter deneyimini geliştirebilirsin.

Bot hesap diye bildiğimiz şey genellikle takipçi veya etkileşim artırmak için kullanılan, gerçek biri tarafından kullanılmayan, bilgisayar yazılımları aracılığıyla oluşturulan hesaplardır. Fakat bu botlar bildiğimiz botlardan değil!

1. Threader App:

Sayfayı kaydır kaydır bitmeyen, başı sonu belli olmayan floodlardan sen de sıkıldıysan bu bot tam sana göre!İstediğin flooda Threader’i etiketleyip “compile” yazıyorsun ve işte, tüm flood tek metin halinde bir linkte toplanıyor. Okuması da kolaylaşıyor. Müthiş değil mi?

Örneklerine göz at: https://twitter.com/threader_app

2. Get Video Bot:

Twitter’da görüp acilen arkadaşlarınla paylaşman gereken bir video mu var? Yoksa en sevdiğin filmin benzersiz bir gifine mi denk geldin? GetVideoBot’u etiketliyorsun, sana saniyeler içinde indirme linki bırakıyor. Oldukça kolay olmasının yanında en popüler bot ilan ediyorum!

Örneklerine göz at: https://twitter.com/GetVideoBot

3. Thread to Voice:

Bu bot ile tweetleri ses dosyasına dönüştürebiliyorsun. Şimdilik yalnızca floodlar için çalışan bu bot, diğerleri arasında oldukça yeni ve gelişime açık. Görme engelli bireyler için inanılmaz bir güzellik olmasının yanında, Türkçe dil desteği vermesi sebebiyle de çok yakında popülerleşecek ve favorimiz olacak gibi görünüyor! Tabii sen çok yayılmadan burada gördüğün için şanslısın. Eşe dosta bak ne keşfettim dediğinde bu appi ilk senden duymuş olacaklar!

Örneklerine göz at: https://twitter.com/ThreadVoice

4. TweetGram App:

Bu bot ile de Instagram gönderilerini Twitter’da paylaşırken işin kolaylaşacak. Çünkü sadece link olarak değil, fotoğrafı da direkt Twitter’da paylaşabileceksin. Örnekleri için hesabı mutlaka ziyaret etmelisin!

Örneklerine göz at: https://twitter.com/TweetGramApp

Kategori:
Etiketler: , ,
Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Underdogs: KSI
Önceki yazı
Bence O Kadar Etmez Ama Siz Bilirsiniz

Başlıklardan...