Bi’ Filmleri Eksikti!

Sonunda Peter Jackson’ın bir buçuk senedir üzerinde çalışmakta olduğu “The Beatles: The Get Back”ten fragman yayımlandı. En son I. Dünya Savaşı belgeseli “They Shall Not Grow Old”un yönetmenliğini yapan Peter Jackson proje hakkında konuştu:

“Bize verilen 55 saatlik görüntüler ve 140 saatlik ses kayıtları sayesinde The Beatles hayranları, hayalini kurdukları “Fly on The Wall” deneyimini adeta yaşamış olacak. Bu, zaman makinesine binip 1969 yılına ışınlanmak gibi. Belgeseli izlerken oturup yalnızca dört yakın arkadaşın stüdyolarında muhteşem bir iş çıkarmalarına tanıklık edeceğiz.”

Paul McCartney’nin de Ringo Starr’ı görüp “Aramızdaki dostluk ve sevgiyi tekrar anımsamak bana ne kadar güzel zaman geçirdiğimizi hatırlattı.” dediği belgesel için biz de oldukça heyecanlıyız. 27 Ağustos 2021’de tamamını izleyebileceğimiz belgeselden beş dakikalık fragman hemen aşağıda..

Aynı zamanda film aynı isimli yeni bir kitapla geliyor. 2000 yılında yayımlanan The Beatles Anthology’den bu yana grubun ismi verilen ilk resmi yayın özelliği taşıyan bu kitabın 31 Ağustos 2021’de okuyucuyla buluşması planlanıyor.

https://youtu.be/UocEGvQ10OE

 

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
“Şimdi Nerede?”: Arcade Oyun Salonları
Önceki yazı
Yaşlı Hissettiren EDM

Başlıklardan...