Underdogs: Valentino Khan

EDM dendiğinde benim için akan suların durduğunu herkes biliyordur artık herhalde. Bıkmadan usanmadan sizler için yepyeni bir DJ/Prodüktör bulmaya devam edeceğim.

2021’in ilk Underdogs konuğu ABD’den Valentino Khan. Yalnız ismi  “Kağan” olsa ve tipi de bunu desteklese de doğma büyüme Los Angeles’lı. 34 yaşındaki DJ artık müzik kalitesinin zirvesine ulaştı ve buralarda uzun süre kalmaya da niyetli gibi. 2012’de müzik dünyasına giriş yapan Valentino kariyerini tırnaklarıyla kazıya kazıya bugünlere geldi ve her sene Billboard 100 Listesine giren 2-3 şarkı çıkarabiliyor. Özellikle dans/trap karışımı olan bu şarkılar aynı zamanda müzik trendlerine yol veren cinsten. Yol gösterdiği isimler de öyle az buz değil; David Guetta, Skrillex, Becky G, Sean Paul, Dillion Francis, Steve Aoki ve çok daha fazla isim var bu listede. Bu isimlerle çıkardığı parçalar da mevcut. Eğer hareketli parçalar dinlemeyi seviyorsanız Valentino’nun parçaları sizi keyiflendirecektir. Size ödevim ise Anything, Welcome to the Party Remix‘i ve Pump. Bu şarkıların evinize gece kulüplerini getireceğinden eminim.

İlginç bir dipnotla kapatalım; Valentino Khan 2012 yılında, günümüzde çokça sevilen Grand Theft Auto V oyununun lansmanında Alison Wonderland ile tanışmış ve uzun süren ilişkileri başlamış. Bildiğim kadarıyla şu an nişanlılar. Allah uzun birliktelikler nasip etsin.

Bu yazıyı paylaşın:
Sonraki yazı
Yaşlı Hissettiren EDM
Önceki yazı
Adaşım Benim!

Başlıklardan...